De herfst is weer Retour en de winter is coming. Tijd voor een grote kastopruiming, en laat ik dat nou net heel lastig vinden. Geliefde kleertjes die met veel plezier zijn uitgezocht maar ook gedragen, waar Reff is uitgegroeid en je dus merkt dat de tijd zo snel voorbijgaat en dat de zomer weer voorbij is.. Ja echt alle clichés zijn waar, je moet echt genieten voor ze groot zijn! Het leuke ervan is dan weer nieuwe kleertjes uitzoeken en leuke outfits samenstellen! Ik struin graag voor een leuk setje, het ene nieuw uit de winkel en het andere via Vinted of een kledingbeurs.

Een stoere en hippe herfst outfit
Maar nu mochten wij voor Reff een leuk setje uitkiezen van het merk Retour Jeans uit de collectie die samen ontworpen is met Anouk Matton. Een stoer en hip kledingmerk dat voor de allerkleinste maar ook de pubers een hele gave collectie heeft. Wij hadden hier al vaker kleertjes van gehad een fijn jeans setje voor Reff en een mooie winterjas voor Saar en waren daar heel tevreden over qua kwaliteit, het blijft mooi na wassen en drogen. Dus superleuk om een compleet setje uit te mogen kiezen voor een review.
Bekijk hier Retour Jeans Boys Mini
Retour Jeans had het perfecte setje
Nu is het zo dat ik al heel snel voor de neutrale kleuren kies zoals beige, bruin, taupe, crème, ik vind dit makkelijk te combineren en hou van rustige tinten zonder teksten. En Retour Jeans had daar het perfecte setje voor!Een hele zachte rib broek “Seth” in de kleur pebble, deze broek zit dus echt heerlijk en goed aansluitend door de elastiek in de taille. In combinatie met de longsleeve “lucio” heel leuk te stylen. Als kers op de taart het dikke vest “Boris” hier viel mijn oog meteen op! En hij staat Reff ook echt supermooi, deze kan de hele herfst doorgedragen worden en hopelijk ook nog in het voorjaar.
Maatinfo
Retour Jeans begint al bij maat 68 tot 16 Jaar, ik heb voor Reff nu maat 92 gekozen! En vind dat het goed op maat valt, het is nog iets ruim maar dan kan hij het ook langer door dragen. Aan retour hangt wel een prijskaartje, daar is de kwaliteit wel echt naar vind ik, het is een dikkere stof die echt mooi blijft en niet pilt. Wij zijn dus heel blij met dit mooie najaar setje en zullen er nog veel plezier van hebben.